خوابگاه دانشجویی در کانادا


 

هتـلـها

 

طیف گسترده ای از هتل ها به محض ورود به کانادا برای اقامت موقت در دسترس است. هتل های کانادا به دلیل داشتن دسترسی داخلی، اتاق خصوصی، خدمات و تمیز کردن روزانه شناخته شده است. بهتر است همواره برای رزرو اتاق از قبل اقدام کرد، این امر در طول اوج فصل توریستی ضروری است. خدمات هتل، قیمت و کیفیت متفاوت می باشد. اتاقها در شهرهای بزرگتر عموماً گران تر خواهند بود. با این حال، شما در کانادا هتل های تمیز، راحت و با قیمت مناسب پیدا خواهید کرد. اکثر هتل ها کارت های اعتباری بزرگ را قبول می کنند و رزرو می تواند به طور مستقیم توسط خود شخص و یا توسط یک آژانس مسافرتی در کشور ساخته شود.

 

زنـدگـی با خـانواده کـانـادایی

 

بسیاری از خانواده های کانادایی از دانشجویان بین المللی استقبال می کنند. این امر ممکن است راه موثری برای شما در یادگیری زبان انگلیسی یا فرانسه، آموزش در مورد زندگی روزمره در کانادا و دیدار با مردم مهربان باشد. زندگی کردن با خانواده کانادایی یک محیط با ثبات و امن برای افراد جوان تر که برای تحصیل به کانادا آمده اند می باشد. قیمت ها با توجه به محل، و برخی از خدمات اقامتگاه متفاوت خواهد بود.

 

اقـامتگـاه / خـوابگـاه

 

بسیاری از مدارس دارای اقامتگاه در نزدیکی دانشگاه می باشند. اتاق می تواند در اندازه و کیفیت متفاوت باشد، و بسیاری از خوابگاه های دارای آشپزخانه، توالت ها، حمام و امکانات شستشوی مشترک هستند. معمولا گزینه ای برای داشتن اتاق های مشترک یا خصوصی وجود دارد، و خوابگاه ها معمولا از نظر جنسیت جدا می باشد. در برخی موارد، غذاخوری و برنامه غذایی که می تواند در هزینه اتاق اضافه شود وجود دارد. بسیاری از خوابگاهها مبله هستند، و یک راه ایده آل برای درگیر شدن در فعالیت های دانشکده و دیدار با دانش آموزان دیگر می باشد.

 

اجــاره

 

اجاره به عنوان یک گزینه برای دانش آموزان همواره می باشد، اما قیمت، کیفیت و دسترسی بسیار متفاوت است. اجاره اغلب در شهرهای بزرگ بالا می باشد، و نمی توان به تمام مکانها همواره دسترس داشت. بسیاری از دانشجویان برای کاهش هزینه ها ترجیح می دهند همخانه داشته باشند و محل اقامتشان نزدیک به مکانهایی باشد که بتوانند احتیاجاتشان را فراهم کنند.