پیش دانشگاهی در کاناداپیشگام شدن برنامه پیش دانشگاهی کانادا(CPU)   توسط کالج تیلور در سال 1983 بوده است و بیشترین رشد خود را همراه دستاوردهای محبوبیت در چند سال گذشته تجربه کرده است. پیش دانشگاهی در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده، و فارغ التحصیلان با موفقیت وارد دانشگاه شده اند.

 

برنامه CPU  که در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده شما را به مهارت و دانش لازم مجهز می کند، این برنامه نه تنها موجب  رشد در دانشگاه، بلکه در محل کار نیز می شود.

 

برنامه پردازنده توسط تمام دانشگاه ها در سراسر جهان پذیرفته شده است. در حال حاضر، دانش آموزانی که پیش دانشگاهی کانادا را را گذراندند در مراکزی از جمله UCLA، هاروارد، دانشگاه ملبورن، دانشگاه تورنتو و همچنین بسیاری از دانشگاه های دیگر کانادا ادامه تحصیل می دهند.

 

دوره های پیش نیاز دانشگاه تورنتو

 

برنامه های پیش دانشگاهی (IFP) برای دانشجویان واجد شرایط که تسلط به زبان انگلیسیشان پایین تر از حد مجاز برای ورود به دانشگاه  است می باشد.

 

دوره کارشناسی

 


برنامه های پیش دانشگاهی (IFP) برنامه ای  منحصر به فرد است که ترکیبی از پذیرش شرطی به دانشگاه تورنتو با آموزش زبان انگلیسی فشرده برای واحد درسی می باشد. IFP  برای دانشجویان بین المللی واجد شرایطی که نمره تسلط به زبان انگلیسیشان مطابق شرایط ورود مستقیم به دانشگاه تورنتو نمی باشد در دسترس است. پایان موفقیت آمیز از IFP تضمین ورود به دانشکده هنر و یا دانشکده علوم کاربردی و مهندسی با یک اعتبار کامل می باشد.

 

در طول IFP، دانش آموزان مقطع کارشناسی دوره های ذکر شده در زیر را طی می کنند و یک اعتبار کامل نسبت به مدرک لیسانس خود کسب می کنند.• دانش آموزان علم و هنر
• دانش آموزان علوم کاربردی و مهندسی

 

 

دوره کارشناسی ارشد

 


برنامه های پیش دانشگاهی تحصیلات تکمیلی (گراد IFP ) ارائه منحصر به فرد است که ترکیبی از پذیرش شرطی  به کارشناسی ارشد برنامه مهندسی ( MEng)  در دانشگاه تورنتو با آموزش زبان انگلیسی فشرده و نیمی از واحد درسی می باشد .گراد IFP فرصت در دسترسی برای دانشجویان بین المللی واجد شرایطی که نمره تسلط به زبان مطابق شرایط ورود مستقیم به دانشگاه  تورنتو نمی باشد است.  پایان موفقیت آمیز از گرادیان IFP  ورود به کارشناسی ارشد برنامه مهندسی را تضمین می کند.

 

در طول گرادیان IFP ، دانشجویان ، تحصیلات تکمیلی ذکر شده در زیر را می گذرانند و کسب نیمی از اعتبار واحد درسی دوره ارشد را بدست می آورند.

 

• کارشناسی ارشد فنی و مهندسی ( MEng)