دانشگاه های کانادااکثر دانشجویان به دلیل محبوبیت در جهان و دارا بودن سرنوشت تحصیلی موثر، تحصیل در دانشگاه های کانادا را ترجیح می دهند.

کانادایی ها دارای جایگاه حق بیمه در تعلیم هستند و خواهان مدارس درجه اول می باشند.  کانادا صرف سرانه بیشتری در نظام آموزشی خود نسبت به  هر کشور دیگر درG-7  و در میان سه کشور در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) می کند. مدرک دانشگاه کانادا در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است. در نتیجه، دانشجویان بین المللی که فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر کانادا می باشند از مشاغل موفق و مرفه لذت می برند.

 

در حالی که کیفیت تحصیل همیشه بالا بوده است ، دانشگاه ها سبک خود را دارند: محوطه های بزرگ و شلوغ و یا کوچک تر، محیط های صمیمی تر، تحصیلات دانشگاهی به زبان انگلیسی یا فرانسه، شهرها بزرگ یا شهرهای کوچک.  شما می توانید تحصیل در دانشگاه های بزرگ که طیف گسترده ای از سطحوح کارشناسی یا کارشناسی ارشد را ارائه می دهند را انتخاب کنید و یا دانشگاه علوم انسانی کوچک با تمرکز بر آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی.  دانشگاه ها و کالج های کانادا به استانداردهای بالای خود، محیط های امن و سطح آموزشی بالا مشهور هستند.  آنها در صف انقلاب فناوری اطلاعات مقدم بودند و ازمجهز بودن دانش آموزان خود در قرن 21 اطمینان حاصل می کنند.

 

دانشگاه های کانادا: