آموزش و تعلیم در کاناداکانادا بالاترین میزان درآمد سرانه در مقایسه با کشورهای دیگر را در آموزش و پرورش کسب کرده است. کیفیت آموزش و پرورش قطعا خوب است که می توان از سطح رقابت برای ورود به  دانشگاه های کانادا متوجه شد. دانشگاه های کانادا به طور فزاینده ای بابت پیشرفت در آموزش، تحقیق، خصوصا در زمینه های فناوری اطلاعات، کسب و کار، علوم بهداشت و درمان، حقوق، کشاورزی  و مطالعات اقیانوس شهرت پیدا کرده است. اکثر دانشگاهها دارای هیات علمی با رتبه های علمی برتر و تجربه تحقیقات گسترده ای،  به دانش آموزان برای دسترسی بهتر به تحصیل در سطح جهانی کمک می کند.

 

ارزش صلاحیت در سراسر جهان

 

استانداردهای علمی بالای  کانادا و کنترل کیفیت دقیق، به این معنی است که آموزشی با کیفیت بالا داده می شود که ضامن موفقیت های شغلی آتی خواهد بود. مدارک دیپلم یا گواهینامه کانادا در سطح جهان،  معادل به دست آوردن از ایالات متحده و یا کشورهای مشترک المنافع به رسمیت شناخته شده است.

 

تحصیل مقرون به صرفه

 

کانادا ازنظر کیفیت تحصیل و استانداردهای زندگی در میان برترین کشورهای جهان است، اما هزینه های زندگی و شهریه برای دانشجویان بین المللی به طور کلی پایین تر از دیگر کشورها مانند ایالات متحده و بریتانیا می باشد. به عنوان مثال، کانادا اغلب انتخاب ارجح برای دانش آموزان کالج و یا دانشگاه می باشد.

 

جامعه چند فرهنگی

 

تقریبا با داشتن تمام گروه های قومی در جهان در کانادا، یافتن غذاهای قومی و فعالیت های تفریحی همراه با فرهنگ خاص امری ساده است. در واقع، مشاور دانشجویان خارجی دانشگاه می تواند برای پیوستن به هر تعداد از باشگاه های قومی و انجمن ها به شما کمک کند.

 

جوامع سالم و ایمن

 

ممکن است در مورد طبیعت و روابط دوستانه کاناداییها شنیده و یا تجربه کرده باشید، سازمان ملل متحد به طور مداوم کانادا را به عنوان یکی از بهترین نقاط جهان برای زندگی رتبه بندی می کند. به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا، می توان از تمام آزادیهای کانادا که آنها را محافظت می کند مانند احترام به حقوق بشر، برابری، و یک جامعه با ثبات و صلح آمیز، لذت برد.

 

تحصیل زبان در سطح جهانی

 

آیا می دانستید که کانادا یک کشور دوزبانه و یک پیشوا در آموزش زبان در جهان مطرح شده است؟ از آنجایی که آموزش زبان فرانسه و انگلیسی به عنوان زبان اول و دوم است به عنوان بخش جدایی ناپذیر از آموزش و پرورش کانادا می باشد، می توان روان بودن در صحبت و و افزایش ظرفیت در مطالعه را بهبود بخشید.

 

زندگی هیجان انگیز در محیط دانشکده

 

محیط آموزشی دانشگاه ها  در کانادا نه تنها با آخرین تکنولوژی پیشرفته سیمی، با بی شماری دیگر از امکانات مدرن نیز فراهم شده است. از امکانات ورزشی در سطح المپیک تا به سالن های کنسرت عمومی و گالری های هنری، دانشگاه امکانات زیادی برای یادگیری و فراغت و تفریح ​​ارائه می دهد. به علاوه، فرصت های باور نکردنی برای دیدار با افراد همفکر و کسب تجربه با ارزش از طریق اداره دانشجویان دولت ها، رادیو، روزنامه ها و کسب و کار خواهید داشت.

 

فرصت های پژوهشی نوآورانه

 

از آنجا که پژوهش یکی از مولفه های کلیدی تحصیل در دوره های متوسطه به بالای  کانادا می باشد، فرصت کافی برای تبدیل شدن به بخشی از این جنبه های پر جنب و جوش تحصیلی داده خواهد شد. در کانادا، دولت و صنعت با هم از پژوهش حمایت می کنند از جمله: ارتباطات از راه دور، پزشکی، کشاورزی، فن آوری کامپیوتر، علم و محیط زیست.

 

سرزمین امکانات

 

تحت محیط آکادمیک و عملی و پویای کانادا، علاوه بر بدست آوردن دانش و مهارت در تجزیه و تحلیل و ارتباطات، می توان چگونگی بیان خود، نشان دادن خلاقیت و توسعه اعتماد به نفس را بهبود بخشید. معلمان و استادان همواره در دسترس هستند و مشتاق به کمک در درسها، مطالعات عالی دانشگاهی با تعامل و همکاری در کلاس درس می باشند.

 

امکان مهاجرت

 

آیا می دانستید که برخی از دانشجویان بین المللی با اعتبار کانادا و تجربه کاری در کانادا می توانند برای اقامت دائم بدون نیاز به ترک کانادا اقدام کنند؟