آموزشگاه های شبانه روزی در آمریکا


آموزشگاه شبانه روزی مدرسه ایست که در آن دانش آموزان در طول مدت تحصیل در آنجا همراه هم شاگردان و معلمان و مدیران خود زندگی می کنند.  دانش آموزان مدرسه شبانه روزی معمولاً در طی تعطیلات مدرسه و تعطیلات آخر هفته به خانه برمی گردند ، اما در برخی از فرهنگ ها، اکثریت دوران کودکی و نوجوانی را مرسوم است که به دور از خانواده صرف کنند.

 

مدارس شبانه روزی

مدارس شبانه روزی آمده در فهرست زیر چکیده ای از مدارس گزینشی با متقاضیان بسیار بالا از اقسا نقاط جهان می باشند.

 

 • سالن چواته رزماری (Choate Rosemary Hall)


سالن چواته رزماری یک مدرسه مختلط بزرگ واقع در والینگفورد است.  این مدرسه دارای برنامه دانشگاهی فوق العاده ، IM  مرکز هنری، 32  نوع ورزش  می باشد و هچنین دارای فارغ التحصیلان برجسته ای از جمله ادوارد  آلبی، پرزیدنت جان اف کندی و ادلی استیونسون است.

 

 • آکادمی دیرفیلد (ِDeerfield Academy)


آکادمی دیرفیلد یک مدرسه مختلط واقع در مرکز ماساچوست است.  این مدرسه با ارائه کلاس های کوچک، 19 دوره AP  و محیط زیست قوی منتخب است. دیرفیلد نیز با کمک های مالی خود سخاوتمند است. 22  نوع ورزش و 71  باشگاه/ فعالیت های فوق برنامه وقت متقاضیان را پر خواهد کرد.

 

 • مدرسه مقدماتی جورج تاون (Georgetown Preparatory School)


جورج تاون  یک مدرسه کاتولیک روم پسرانه واقع  در حومه شهر بتسدا، مریلند است.  شامل دوره 24 AP  همراه فوق برنامه ها می باشد.  جورج تاون به نسبت دانش آموزان روزانه بیشتری در مقایسه با شبانه دارد.

 

 • مدرسه گراتون (Groton School)


گراتون به عنوان  یک مدرسه اسقفی برای پسران شروع فعالیت کرد.  همواره یک مدرسه کوچک با تاثیرگذاری بزرگ بوده است و اولین دانش آموز آفریقایی آمریکایی را در سال 1951  قبل از یکپارچه شدن پذیرفت.

 

 • مدرسه هاچ کیس (The Hotchkiss School)


این مدرسه شبانه روزی، یک جشن واقعی از دوره ای علمی، ورزشی و فوق برنامه ارائه خواهد داد. محل مدرسه تنها 2 ساعت در شمال شهر نیویورک است و این امر باعث می شود به راحتی از تمام نقاط جهان در دسترس باشید.

 

 • مدرسه لورنسویل (The Lawrenceville School)


مدرسه لورنسویل یک نهاد قابل توجه در مراحل بسیاری است. در صورتی که شرایط لازم برای ورود به این مدرسه بزرگ قدیمی را دارید اقدام کنید. محل مدرسه  بین فیلادلفیا و نیوآرک می باشد که چندین گزینه برای رفت و آمد دارد.

 

 • دانشکده میدلسکس (Middlesex School)


میدلسکس با سابقه تقریبا 110  سال هنوز دستاوردهای قابل توجهی را کسب می کند. مدرسه غیر فرقه ای بوده و می باشد.

 

 • میلتون آکادمی (Milton Academy)


میلتون در سال 1798 به عنوان یک مدرسه مختلط روزانه تاسیس شد. ایجاد تنوع یک بخش حیاتی از موفقیت میلتون به شمار می آید.

 

 • مدرس پدی (Peddie School)


پدی  یک مدرسه بسیار گزینشی است.  باید بدانید که مدرسه به دنبال چه چیزی برای پذیرفتن است تا اقدام کنید.

 

 • آکادمی فیلیپس آندور (Philips Andover Academy)

 

آندور یکی از بهترین مدارس امریکا می باشد.  استانداردهای پذیرش فوق العاده بالا است.  اما اگر شما همه چیز را که آنها به دنبالش هستند دارید، درخواست پذیرش را شروع کنید.

 

 • آکادمی فیلیپس اکستر (Philips Exeter Academy)


در آکادمی فیلیپس اکستر همه چیز برای عالی شدن است. آموزشی که برای فرزند در نظر گرفته شده بهترین خواهد بود. دانش آموزان در معرض برخی از معلمان شگفت انگیز، خلاق، مشتاق و مجرب خواهند بود.

 

 • مدرسه سنت پل (St.Paul's School)


سنت پل یکی از اولین مدارسی است که بازی هاکی روی یخ در سال 1870 شروع کرد.